restauracjafiesta.pl

o egzotycznych restauracjach i nie tylko

Jak odkrywać nowe restauracje?

Lubię odkrywać nowe miejsca na mapie kulinarnej mojego miasta i innych miejsce, które odwiedzam. Mieszkam w mieście turystycznym słynącym z ryb słodkowodnych. Mamy w mojej okolicy bardzo dużo jezior i rzek. Ryb w związku z tym też nie brakuje w tych okolicach. Od lat uwielbiam ryby i dania z ryb. Ryba w każdej postaci to jest to. W tym roku powstała w moim mieście nowa restauracja serwująca lokalne dania z lokalnych produktów. Otworzył ja pewien znany z telewizji kucharz.

Na początku obawiałam się, że w związku z tym, że to celebryta to ceny pewnie będą wyjątkowo wysokie. Na szczęście okazały się dość rozsądne i raz w tygodniu z przyjemnością chodzę tam na rybkę. W menu jest całkiem spory wybór, a dania z ryb są tu hitem. Muszę przyznać, że smaki są też wyśmienite i pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Gdziekolwiek jestem próbuję lokalnych dań, to element kultury danego miejsca i warto próbować. W moim mieście dlatego koniecznie musicie wpaść na wyśmienita rybkę z naszych okolicznych jezior.

1 thought on “Jak odkrywać nowe restauracje?

  1. Najlepiej skorzystać z google maps, lub innych opinii z recenzjami. Znając opinie łatwiej jest znaleźć smaczne jedzenie.

Comments are closed.